.

.

2 x Висок екстендер аналоген палецот на палецот на палецот на палецот на капакот на капакот на џојстик за PlayStation 4 за PS4 Xbox 360 PS3 Контролер

2 x Висок екстендер аналоген палецот на палецот на палецот на палецот на капакот на капакот на џојстик за PlayStation 4 за PS4

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилен модел : PS4 Xbox 360 PS3 Контролер Белешка : Не одговара на контролорите на Xbox One. Пакетот содржи : 2 x Extender Thumbsticks Cap. Ве молиме внимателно споредете ги сликите и описите, проверете го моделот на вашата машина и проверете дали е тоа што ви треба. Компатибилен модел : PS4 Xbox 360 PS3 Контролер. Белешка : Не одговара на контролорите на Xbox One. Пакетот содржи : 2 x Extender Thumbsticks Cap. Ве молиме внимателно споредете ги сликите и описите, проверете го моделот на вашата машина и проверете дали е тоа што ви треба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат