.

.

Завртка за завеса за шипки за шипки за шипки со црна челик 28мм од 28мм

Завртка за завеса за шипки за шипки за шипки со црна челик 28мм од 28мм

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 28мм Комплетирајте со завртки за фиксирање. Количина на пакувања : 1. Големина : 28мм. Комплетирајте со завртки за фиксирање. Количина на пакувања : 1. Отворање и затворање на завесите со нив изгледаат прекрасно цело време, понекогаш може да се компромитира во зависност од видот на прстените за завеси и завесите што ги користите. Понекогаш завесата може да се фати заедно и да ја изгуби елегантната форма на плетенка со молив. Имањето на вистинските прстени за завеси на вашиот пол ќе обезбеди непречено цртање и отворање на завесите и драпериите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат