.

.

1 парчиња Кожен Занает Електричен Раб Машина За Туткање Прилагодлива Алатка За Врв На Главата На Работ На Тразерот Заменлива Глава За Жлебот На Линијата За Печат Ф ?

1 парчиња Кожен Занает Електричен Раб Машина За Туткање Прилагодлива Алатка За Врв На Главата На Работ На Тразерот Заменлива

DEN 1599.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : 1 парчиња Прилагодлива Глава На Работ На Тразерот Како што покажува сликата Ѓ Тип Заменлив Врв На Главата За Жлебот На Линијата За Притискање, Може Да Се Користат И Левата И Десната Рака. М5 Стандарден Материјал За Конектор За Завртки : Ширина На Месинг Линија : 0,5 мм (0,02") Прилагодлив Опсег На Растојание : 0-5мм (0-0, 2") (Растојанието не се пресметува во ширината на линијата) позиционирање со Три точки, паралелно прилагодување на растојанието, поголема прецизност. Вкупна Должина на алатката : 43мм (1,7") Ширина : 30мм (1,2 ") Тежина : 45гр. Опис : Советите Од Серијата Тип Ф се слични На Серијата Од Типот ФН, но имаат и помала бразда (ширина на линијата 0,5 мм) и помала заоблена бразда од Типот ФН, има посуптилен изглед. Овие Совети За Ѓ се набори со воден раб што го следат работ на вашата кожа и прават убава бразда на сите видови кожа. Пеглите Од Типот Ф имаат два рабови-еден што се вози на страната на вашиот кожен раб и оној што се вози на врвот на кожата. М5 Стандарден Конектор За Завртки, Целосно Компатибилен Со Целото Тело На Грејниот Елемент За Електрични Рабови И Туткање Во француски Стил, Како Што Се Регад, Адеце, хермес итн. > > Заменливи мини притискање туткање глави совети споделете еден греен елемент, што во голема мера ги намалува вашите трошоци. >> Според различни потреби, главата може да се замени во секое време, што е многу погодно за ваша употреба. Предлог : Користете електрично раб И машина За Туткање рачка за лемење, линијата нема да се враќа,ефектот ќе биде подобар,можете да креирате ознаки на рабовите на други меки кожи кои се тешки за обележување. Не се загрева, директно за употреба, линијата ќе умре по долго време. Кожен Занает Електричен Раб Бразда Машина Прилагодлив Трасер Работ Главата Врвот Алатка Заменливи Главата За Печатот Линија Жлебот Ѓ Тип ние продаваме само висококвалитетни алатки! Одлична цена! Одличен квалитет! Еднакво или подобро од слично име на брендот на продавницата! М5 Стандарден Конектор За Завртки, Целосно Компатибилен Со Целото Тело На Грејниот Елемент За Електрични Рабови И Туткање Во француски Стил, Како Што Се Регад, Адеце, хермес итн. > > Заменливи мини притискање туткање глави совети споделете еден греен елемент, што во голема мера ги намалува вашите трошоци. >> Според различни потреби, главата може да се замени во секое време, што е многу погодно за ваша употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат