.

.

Викдд Автомобил Потпирач За Глава Вратот Перница Автомобил Додатоци Масажа Вратот Перница Возрасни Спиење Перница Дише Четири Сезони Универзална

Викдд Автомобил Потпирач За Глава Вратот Перница Автомобил Додатоци Масажа Вратот Перница Возрасни Спиење Перница Дише Четири Сезони Универзална

DEN 4875.36
Залиха
Достапно за нарачка

Внатрешното јадро на перницата за автомобили е изработено од просторна мемориска пена, покриена со мека крпа за перница за да обезбеди удобна поддршка за вратот Задоволителна поддршка за главата и вратот држете ја главата во добро држење и ублажете го заморот на вратот. Јадро од мемориска пена, ergономски дизајн, олеснување на заморот при возење, поддршка на прстенот, заштита на вратот и половината. Меко и удобно, дише и апсорбира, долгорочно седење без замор, процес на перфорација за да се ослободите од застоеноста. Постојат еластични ленти и прилагодливи клипови на задниот дел од потпирачот за глава. Со прилагодување на еластичната лента, перницата може подобро да се фиксира на седиштето, а висината на потпирачот за глава може да се прилагоди според висината на различни луѓе. Внатрешното јадро на перницата за автомобили е изработено од просторна мемориска пена, покриена со мека крпа за перница за да обезбеди удобна поддршка за вратот. Задоволителна поддршка за главата и вратот држете ја главата во добро држење и ублажете го заморот на вратот. Јадро од мемориска пена, ergономски дизајн, олеснување на заморот при возење, поддршка на прстенот, заштита на вратот и половината. Меко и удобно, дише и апсорбира, долгорочно седење без замор, процес на перфорација за да се ослободите од застоеноста. Постојат еластични ленти и прилагодливи клипови на задниот дел од потпирачот за глава. Со прилагодување на еластичната лента, перницата може подобро да се фиксира на седиштето, а висината на потпирачот за глава може да се прилагоди според висината на различни луѓе. Внатрешното јадро на перницата за автомобили е изработено од просторна мемориска пена, покриена со мека крпа за перница за да обезбеди удобна поддршка за вратот.Задоволителна поддршка за главата и вратот држете ја главата во добро држење и ублажете го заморот на вратот.

Карактеристики на предлогот

Filling Material:
Natural fiber
Material:
Synthetic Fiber
Package Include:
1 *Car pillow:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Fit for driver seat, side seat and passenger seat to eliminate wear and tear in the back Suitable for universal cars, home. :

Купувачи како што избираат