.

.

Фзздп Мемориска Пена Постелнина Перница Заштита На Вратот Перници За Спиење Во Облик На Лак Поддршка На Главата Ортопедски Релаксира Цервикален Врат

Фзздп Мемориска Пена Постелнина Перница Заштита На Вратот Перници За Спиење Во Облик На Лак Поддршка На Главата Ортопедски Релаксира

DEN 4838.24
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : полиестер Пополнување : меморија памук. Големина : 59*31*11см. Функција : Удобно. Изработени од материјали, издржливи. Материјал : полиестер. Пополнување : меморија памук. Големина : 59*31*11см. Функција : Удобно. Изработени од материјали, издржливи. Материјал : полиестерфилинг : меморија памучна големина : 59*31*11 см карактеристика : Удобно Изработени од материјали, издржливи.Содржина на пакетот : 1 х Перница : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме дозволете 1-3см разлики поради рачно мерење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат