.

.

Шунжоу Автомобил Вратот Перница И Лумбална Поддршка Перница Комплет, Меморија Пена Вратот Поддршка Перница, Headономски Автомобилски Потпирач За Глава Перница Авто

Шунжоу Автомобил Вратот Перница И Лумбална Поддршка Перница Комплет, Меморија Пена Вратот Поддршка Перница, Headономски Автомобилски

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

♕€Поддршка За Автомобил Назад Вратот Перница Комплет Надградба Верзија : Усвоен designономски рационализиран дизајн, овој комплет за лумбална поддршка и перница за вратот совршено одговара на вратот, кривата на ' рбетот и контурата на грботОваа задна перница ја реализира целокупната поддршка за главата, половината и грбот. Прифаќањето на лумбалната поддршка е дизајнирана со 75° наклон, нежно поддршка и завиткување на половината, совршено пополнување на јазот помеѓу долниот дел на грбот и седиштето. ♕●Подобрена Висококвалитетна Мемориска Пена+овој комплет за поддршка на грбот е изработен од висококвалитетна мемориска пена со висока густина, која може да го издржи ударот на нерамнините во возењето на автомобилот, рамномерно да го апсорбира притисокот од вратот, грбот и лумбалниот, нежен и тесен материјал може да ги релаксира луѓето кои страдаат од замор при возење. ♕€Дише И Отстранлив Капак Што Може Да се Пере ● Споредете Со другите вообичаени мрежести ткаенини,преку техничко подобрување,ние користиме ажурирана врвна мрежеста ткаенина за да направиме отстранлив и машински капак за перење,со одлична дишливост и мекост и секогаш ве одржуваме ладни и удобни цел ден за најдобро искуство, погодно за сите сезони.Само затворете го капакот од ткаенината, фрлете го миењето со другата облека и заменете го кога ќе се исуши,само прави да се чувствувате удобно цел ден!. ♕+Совршена Комбинација И Лесна Инсталација, Доаѓаат Со прилагодлив дизајн на еластични ремени, обезбедувајќи перници за грб да останат на седиштето без лизгање или лизгање. Еластичните ремени ќе ја задржат вашата лумбална перница на место и можете да ги подигнете или спуштите според вашето барање.Погоден за канцелариски столови, компјутерски столови, софи, седишта за автомобили, Теренци, камиони, инвалидски колички и лежалки или други столови за додатоци за домашна канцеларија. ♕€Идеален Подарок И Купи Со Доверба}Обрнете внимание на здравјето на вашето семејство и пријатели и дајте им изненадување на одреден празник.Ве молиме слободно контактирајте не ако имате проблем, ние ќе ви го обезбедиме најдоброто решение!Нека вашиот шопинг повеќе увери!. Целосно оптимизирајте ја формата и мекоста на површината за поддршка.Цврста, но удобна, лумбална перница поддржувачката мемориска пена го држи вашиот струк во вистинското држење на телото.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат