.

.

QWINEE Цртан Филм Коска Печатење Рефлексивни Куче Темперамент Чекор-Во Мрежа Ткаенина Кутре Елек Прилагодливи Мека Поместена Мала Средна Куче Маче Маче Темперамент ?

QWINEE Цртан Филм Коска Печатење Рефлексивни Куче Темперамент Чекор-Во Мрежа Ткаенина Кутре Елек Прилагодливи Мека Поместена Мала Средна Куче

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изработен од издржлив полиестерски материјал, многу лесен за ставање и употреба Симпатична цртана коска со шема, го прави вашето домашно милениче привлечно додека излегувате. Лесно прилагодување на рефлектирачките ремени и дизајнот на воздушна мрежа што дише го одржува вашето домашно милениче безбедно и ладно за време на активности на отворено. Погоден за секојдневни прошетки, џогирање, пешачење, излегување, ноќно излегување, тренинг итн. Ве молиме љубезно проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ во описот на Производот подолу пред да нарачате. Изработен од издржлив полиестерски материјал, многу лесен за ставање и употреба. Симпатична цртана коска со шема, го прави вашето домашно милениче привлечно додека излегувате. Лесно прилагодување на рефлектирачките ремени и дизајнот на воздушна мрежа што дише го одржува вашето домашно милениче безбедно и ладно за време на активности на отворено. Погоден за секојдневни прошетки, џогирање, пешачење, излегување, ноќно излегување, тренинг итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат