.

.

Qinwuwu отпор бенд bandиден сидро вежба вежба за вежбање прицврстувач за тренер за ремени за суспензија, дизајн во форма на Ј, обука за сила, јога, домашна салата, физичка

Qinwuwu отпор бенд bandиден сидро вежба вежба за вежбање прицврстувач за тренер за ремени за суспензија, дизајн во форма на Ј, обука за сила,

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

【Отворен дизајн】 Anchидни сидра за вежбање со отворен дизајн во форма J Theидниот сидро може лесно да ги обеси вашите ремени за фитнес, без да имате потреба од комплициран клип. 【Трајлив материјал】 Возниот сидро е изработен од тешки челик, антикорозија и анти-кара, обдарен со подобри отпорни на абење и трајни перформанси. Макс капацитет на оптоварување е 300 bs. 【Лесно е да се инсталира】 wallидните сидра може да се инсталираат на различни позиции на wallидот според она што ви треба, да одговараат на стотици активности со фитнес мулти-агол за различни делови на човечкото тело. Willе добиете 2 wallидни сидра и 4 долги завртки. 【Големина на производот】 Големина на прицврстувањето на wallидот : 3,34*1.38*1,57 инчи, зафаќа мал простор, отворен дизајн, одржувајќи ја ситната за вежби за јаже. Совршено за вежбање каде било дома или теретана. Applicationид на широка примена】 Anchидот на тренингот е погоден за ленти за отпорност, ленти за телесна тежина, обука за сила, јога, домашна салата, вежба за физикална терапија и затворени јамки. 【Отворен дизајн】 Anchидни сидра за вежбање со отворен дизајн во форма J. Theидниот сидро може лесно да ги обеси вашите ремени за фитнес, без да имате потреба од комплициран клип. 【Трајлив материјал】 Возниот сидро е изработен од тешки челик, антикорозија и анти-кара, обдарен со подобри отпорни на абење и трајни перформанси. Макс капацитет на оптоварување е 300 bs. 【Лесно е да се инсталира】 wallидните сидра може да се инсталираат на различни позиции на wallидот според она што ви треба, да одговараат на стотици активности со фитнес мулти-агол за различни делови на човечкото тело. Willе добиете 2 wallидни сидра и 4 долги завртки.

Карактеристики на предлогот

Material:
heavy duty steel
Color:
silver
Size:
3.34*1.38*1.57inch

Купувачи како што избираат