.

.

Хардвер за златен кабинет Камист, модерниот кабинет влече 10 пакувања, 3-3/4 инчни дупки за центри за фиоки, рачки од кабинет од не'рѓосувачки челик од 10 пакувања за меб

Хардвер за златен кабинет Камист, модерниот кабинет влече 10 пакувања, 3-3/4 инчни дупки за центри за фиоки, рачки од кабинет од не'рѓосувачки

DEN 384.00
Залиха
Достапно за нарачка

[Мерење на целокупната должина : 5-9/10 инчи (150мм); Ширина : 1/2 инчи (12мм); Проекција : 1-2/5 инчи (35мм) Нашата цел е да обезбедиме највисок квалитет по најдобра цена и да обезбедиме нашите клиенти секогаш да бидат задоволни од нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте не веднаш, без оглед што ве прави незадоволни кога го примивте производот. Ние ќе понудиме 24 часа услуга за клиенти за да ја решиме и да ве направиме задоволни. [Материјална целосна должина : 5-9/10 инчи (150мм); Ширина : 1/2 инчи (12мм); Проекција : 1-2/5 инчи (35мм). Нашата цел е да обезбедиме највисок квалитет по најдобра цена и да обезбедиме нашите клиенти секогаш да бидат задоволни од нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте не веднаш, без оглед што ве прави незадоволни кога го примивте производот. Ние ќе понудиме 24 часа услуга за клиенти за да ја решиме и да ве направиме задоволни. [Материјал и боја] - Конструиран со висококвалитетен нерѓосувачки челик, завршен со исклучителен третман на златна површина, обработен од најновата технологија за производство, силно отпорна на корозија, отпорен на абење, не е лесен за бледнее и 'рѓа, мала тежина, но силна и издржлива. Нашите повлекувања на фиоки се загарантирани да обезбедат функционални и елегантни низ годините. [Трајни и современи] - елегантниот кабинет се справува со додавање стилски и уникатен изглед на вашиот кабинет за мебел, погоден за различни стилови на кабини.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат