.

.

Занает Пијалак HOZQ8-463 Brewcraft Најлон Четка за 5 Галон Јаглерод

Занает Пијалак HOZQ8-463 Brewcraft Најлон Четка за 5 Галон Јаглерод

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Број На Единици : 1 Произведено во Сад. Димензии на пакетот : 27,0 Л х 6,0 Ч х 2,0 В (инчи). Тежина на пакетот : 1,0 фунти. Направете ги јаглехидратите за чистење полесни од кога било со оваа издржлива најлонска јаглеродна четка. Нежното стакло од вашиот јаглерод од пет литри треба редовно да се чисти и Дезинфицира, а оваа четка за јаглерод е алатката што ви е потребна за да ја завршите работата. Се одликува со Целосна Должина Од 27 инчи и глава со најлонска четка што не се гребе со удобен свиок од 90 за ДА СТИГНЕ до секое тешко достапно место во вашиот јаглерод. Ставете ја оваа корисна четка во вашите домашни материјали за пиво денес и ќе чистите јаглехидрати како Професионалец! на залиха и подготвен за испорака. Карактеристики : изработени од најлон. Четка-главата свиткана на 90 ЗА ДА СТИГНАТ до сите делови на јаглерод. Наменет за јаглерод од 5 литри. Спецификации : димензии : 27 ' Л. Четка, најлон за 5 гал јаглехидрати, долга 27 инчи, земја на потекло - Соединетите држави, име на производителот - Брукрафт.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат