.

.

Spool Tool Paracord Spool - Додатоци и алатки за паракорд - Алатки за паракорд - Titan Survival - Алатки за грешки - комплет за преживување Paracord - Комплет за алатки за преживување - Алатк?

Spool Tool Paracord Spool - Додатоци и алатки за паракорд - Алатки за паракорд - Titan Survival - Алатки за грешки - комплет

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајнирано и направено во САД : Супер тешки, засилени со влакна, најлон; инженерски да трае цел живот! Вклучува : Заменливо сечило, 8 мулти-големини фузионизи и интегриран систем за задржување на полето за осветлување на Mini BIC за лесно да се намали и загрева заптивката. Обезбедено : отворот и сечилото се обезбедени со сите хардвер од не'рѓосувачки челик : 2 ореви и завртки за отвор, плус резервен сет (сите ги губиме работите). Продавниците 7 организираат 100 стапки на Паракорд : какво добро е сето тоа прекрасно Паракорд ако е испреплетен, неупотреблив хаос?. Преносен инженер за да трае цел живот!. Вклучува : Заменливо сечило, 8 мулти-големини фузионизи и интегриран систем за задржување на полето за осветлување на Mini BIC за лесно да се намали и загрева заптивката. Обезбедено : отворот и сечилото се обезбедени со сите хардвер од не'рѓосувачки челик : 2 ореви и завртки за отвор, плус резервен сет (сите ги губиме работите). Продавниците 7 организираат 100 стапки на Паракорд : какво добро е сето тоа прекрасно Паракорд ако е испреплетен, неупотреблив хаос?. Преносни и лесно достапни : без разлика дали се носат во торбата со бубачки, исечени со карабинер или обезбедени на вашиот мол -систем. Алатката Spool е единствената мултифункционална алатка дизајнирана за складирање, сечење и завршување на Para Cord.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат