.

.

240 парчиња Божиќни дрвени копчиња Шарени копчиња за шиење разновидни копчиња за Божиќни занаети Божиќно порибување Декоративни копчиња за DIY шиење рачно изработен

240 парчиња Божиќни дрвени копчиња Шарени копчиња за шиење разновидни копчиња за Божиќни занаети Божиќно порибување Декоративни копчиња

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Количина и материјал : Има гонг да има 240 парчиња божиќни дрвени копчиња, тотално 20 различни стилови за вас, тие се од дрвен материјал, што е цврсто и безбедно за вас да го користите, не е лесен за кршење, доволно количество и издржлив материјал Потребни за дневна употреба и може да ве придружуваат долго време Избрани форми во Божиќна тема : Здружените копчиња за Божиќни занаети содржат разни форми, како што се форма на снегулка, форма на порибување, форма на човекот од ѓумбир, форма на снежен човек, форма на bellвонче, форма на Божиќ и повеќе, овие репрезентативни Божиќни елементи можат да ги направат вашите занаети опремени со празник чувство. Практични копчиња : Постојат 2 мали дупки на секое наши Божиќни декоративни копчиња за шиење, што е лесно да шиете со алатки за шиење, тие исто така можат да бидат залепени како рачно изработени реквизити, или можете само да ги примените за нормални копчиња, донесуваат практични копчиња многу погодност за вашиот живот. DIY радост : Овие декоративни копчиња за божиќни порибување за занаети со DIY можат да ви обезбедат разни избори, можете да изберете различни копчиња за да ги шиете на облеката, капи, торби или само да ги залепите на фото -рамка, телефонски покритие, картички за подароци и друго, многу повеќе, Уживајте во вашето време за DIY со семејството или пријателите. Подароци се применуваат : Ако сакате да имате подарок за одмор за вашите пријатели или соученици, тогаш можете да ги изберете нашите шарени копчиња за шиење, можете да ги испратите директно до вашите пријатели кои сакаат DIY или шиење, или да ги направите како украси на вашите подароци и да испратите Декорираните подароци за нив, и двете се соодветни избори. Количина и материјал : Има гонг да има 240 парчиња божиќни дрвени копчиња, тотално 20 различни стилови за вас, тие се од дрвен материјал, што е цврсто и безбедно за вас да го користите, не е лесен за кршење, доволно количество и издржлив материјал Потребни за дневна употреба и може да ве придружуваат долго време. Избрани форми во Божиќна тема : Здружените копчиња за Божиќни занаети содржат разни форми, како што се форма на снегулка, форма на порибување, форма на човекот од ѓумбир, форма на снежен човек, форма на bellвонче, форма на Божиќ и повеќе, овие репрезентативни Божиќни елементи можат да ги направат вашите занаети опремени со празник чувство. Практични копчиња : Постојат 2 мали дупки на секое наши Божиќни декоративни копчиња за шиење, што е лесно да шиете со алатки за шиење, тие исто така можат да бидат залепени како рачно изработени реквизити, или можете само да ги примените за нормални копчиња, донесуваат практични копчиња многу погодност за вашиот живот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат