.

.

Активни шорцеви на девојчиња RBX - 2 пакувања Атлетски салата за делфини шорцеви

Активни шорцеви на девојчиња RBX - 2 пакувања Атлетски салата за делфини шорцеви

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Повлечете го затворањето. Официјално лиценциран RBX : Девојки 2 пакети за салата за делфини; Славејќи фитнес со интегритет, иновации и око на модата; Liveивеј живот активен. Висок квалитет : Овие шорцеви за делфини за девојчиња што дишат остануваат светли и свежи, мијат по миењето; Долго траат низ сите нејзини авантури и излети; Пријателска за кожа, висококвалитетна ткаенина дише добро за да ја задржи вашата активна девојка удобна и ладна во врел ден; Овој мултипак за летни шорцеви на девојчињата е одличен за спорт и активности на отворено и совршено како секојдневна облека. Удобност за удобност : Нашите лесни шорцеви имаат еластична лента за половината за да обезбедат привлечна и совршена вклопување; Класичните шорцеви на делфини ќе останат на место кога џогирање или играње на отворено; Совршено, исто така, како каузално, секојдневно носење, овие мазни и меки шорцеви од решетката ќе го направат лежењето дополнително удобно. Разновидни шорцеви : Совршено за трчање, играње, одење во теретана, вежбање јога, играње фудбал, кошарка, одбојка, виси со пријатели или лежење низ куќата, вашето мало девојче ќе го сака стилскиот изглед и врвната удобност на нејзината омилена нова активна облека Делфински шорцеви; Со повеќе бои што треба да изберете, ќе најдете мултипак што одговара на нејзиниот уникатен стил. Мултипак вредност : За една одлична цена, вашето мало девојче ќе добие два пара висококвалитетни, атлетски шорцеви што велат на влага; Тие можат да се носат како дневни шорцеви или активна облека, совршени за училиште, играње спорт, или само да се релаксираат дома; Без оглед каде оди таа, таа секогаш ќе биде удобна во овие активни шорцеви на девојчињата. Активни шорцеви на девојчињата RBX - 2 пакувања Атлетски салата за делфини со шорцеви, сигурно ќе ја подобрат нејзината игра без разлика дали е во училницата или во теретана. Лесниот, мазен материјал е одличен избор да ја задржите вашата ќерка ладна и суво цело лето. Лесно за деца од сите возрасти да носат благодарение на удобниот дизајн и еластичната лента за половината, овие активни шорцеви на делфини за мали и големи девојки се одлични за велосипедизам, фудбал, фудбал, салата, кошарка, џогирање и сите активности на отворено и затворено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат