.

.

Гумен лист, буна-n, ширина на гума 6 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/8 во, 70а, леплива поддршка

Гумен лист, буна-n, ширина на гума 6 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/8 во, 70а, леплива поддршка

DEN 760.00
Залиха
Достапно за нарачка

Висок квалитет : Buna-N/нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Нашата комерцијална Буна-Н ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Овој материјал има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали, отпорност на масло и отпорност на растворувач. Разновидни апликации : Препорачано за петрохемиски и индустриски апликации, како што се заштита на опрема, заптивка, запечатување, амортизирање и полици. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и пресечен доколку е потребно. Гумен лист, буна-n, ширина на гума 6 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/8 во, 70а, леплива поддршка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат