.

.

Икасус Спарк приклучок за отстранување на жицата, плејли со висок напон на жицата со високи напони, скривалишта, алатка за отстранување на багажникот на искра, алат

Икасус Спарк приклучок за отстранување на жицата, плејли со висок напон на жицата со високи напони, скривалишта, алатка за отстранување на багажникот

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Еколошка рачка за анти-лизгање, со иста еластична TPR и инженерска пластика, се чувствувате удобно ергономски, удобниот напор ќе го заштити вашиот серпентина на приклучокот на свеќичката од штета Се користи за отстранување на жицата со висок напон на свеќичката, што е погодно и заштеда на трудот. Добар помошник за поправка на автомобилот и замена на свеќичката сам по себе. Може да ја отстрани само жицата на приклучокот на свеќичката и не може да го прицврсти приклучокот на свеќичката. Специјално обликувани вилици го грабнуваат багажникот директно или од страна за да спречат оштетување. Стегач на високо напонски жица € Plug Plug Wire € Заобјасни усни клешти лесни за употреба во тесни простори како што се задни чизми на V6 мотори со попречни монтирани мотори. Клеи може да се користат и на црева и за држење на други предмети мала количина масло за подмачкување може да се прелее на средното поврзувачко вратило. Тоа е да се направат клешти поудобни и флексибилни и не влијае на употребата. Еколошка рачка за анти-лизгање, со иста еластична TPR и инженерска пластика, се чувствувате удобно ергономски, удобниот напор ќе го заштити вашиот серпентина на приклучокот на свеќичката од штета. Се користи за отстранување на жицата со висок напон на свеќичката, што е погодно и заштеда на трудот. Добар помошник за поправка на автомобилот и замена на свеќичката сам по себе. Може да ја отстрани само жицата на приклучокот на свеќичката и не може да го прицврсти приклучокот на свеќичката. Специјално обликувани вилици го грабнуваат багажникот директно или од страна за да спречат оштетување.

Карактеристики на предлогот

Material:
steel + PVC
Color:
black + red + silver
Length:
28cm
Net weight:
300g
Package includes:
1 x Spark plug pliers :

Купувачи како што избираат