.

.

8GB Sdhc Мемориска Картичка Со Голема Брзина 6 За Kodak EasyShare M420 Дигитален Фотоапарат-Безбеден Дигитален Висок Капацитет 8 G G GIG GB 8GG 8G SD HC + Бесплатен Читач На Картички

8GB Sdhc Мемориска Картичка Со Голема Брзина 6 За Kodak EasyShare M420 Дигитален Фотоапарат-Безбеден Дигитален Висок Капацитет

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Капацитет : 8 GB Брзина : Класа 6. Тип : Sdhc-Безбедна Дигитална Мемориска Картичка Со Висок Капацитет. Во согласност со Спецификациите НА СДА 2. 5 Година Сад Производители Гаранција. Задоволување на потребите на денешниот дигитален свет со ОВАА 8gb Патриот Со Голема Брзина Класа 6 SDHC мемориска картичка. Оваа патриот меморија е дизајнирана според спецификациите на Сд Асоцијација 2.0 и обезбедува крајна сигурност и капацитет за складирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат