.

.

ЦДИД Стоечка Закачалка Облека Подна Решетка За Палто Облека Влезна Сала Решетки За Стапала Јакни Метален Мебел

ЦДИД Стоечка Закачалка Облека Подна Решетка За Палто Облека Влезна Сала Решетки За Стапала Јакни Метален Мебел

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Полски не сече раце, грижа за семејството Убава и дарежлива во форма. Мала фигура помага да се направи просторот почист. Дневната соба е чиста и уредна. Мермерна основа, стабилна и густа, стои стабилно. Полски не сече раце, грижа за семејството. Убава и дарежлива во форма. Мала фигура помага да се направи просторот почист. Дневната соба е чиста и уредна. Мермерна основа, стабилна и густа, стои стабилно. Полски не сече раце, грижа за семејствотоубава и дарежлива форма.Мала фигура помага да се направи просторот почист дневната соба е чиста и средена мермерна основа, стабилна и густа, стои стабилно.Материјал : Металтип : Мебел За Дневна Соба Специфична Употреба : Општа Употреба На Палтото : Пакетот За Мебел за Дома вклучува : 1* решетка за облека Од Подот до таванот (не вклучувајќи други предмети за прикажување) Забелешка : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различни компјутерски екрани и монитори.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат