.

.

Перзое Божиќна Елка Топпер Лак, Блескава Лента Боукнот Големи Божиќни Ленти Лакови Орнаменти Божиќна Елка Лак Декорација 7

Перзое Божиќна Елка Топпер Лак, Блескава Лента Боукнот Големи Божиќни Ленти Лакови Орнаменти Божиќна Елка Лак Декорација 7

DEN 412.80
Залиха
Достапно за нарачка

Исклучителна : Божиќниот лак е изработен од висококвалитетен полиестерски материјал,кој има светла боја, не е лесен за бледнеење или кинење и може повторно да се користи Класична Божиќна Декорација : лакот За Новогодишна елка е дизајниран со многу божиќни тематски елементи. Блескавиот Божиќен лак може да додаде празнична атмосфера и е погоден за украсување На божиќна забава или Новогодишна елка. Широко Користени : Овие Божиќни лакови може да се користат за украсување Божиќни венци, Новогодишни елки, влезни врати, прозорци, камини, ѕидови, пакување подароци, Божиќни забави, свадбени забави итн Големина : . Големина : постојат 7 стилови што можете да ги изберете. Купете Без Грижи : Нашата продавница обезбедува висококвалитетна услуга пред продажба и по продажбата.Ако имате какви било прашања,ве молиме контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно поскоро. Исклучителна : Божиќниот лак е изработен од висококвалитетен полиестерски материјал,кој има светла боја, не е лесен за бледнеење или кинење и може повторно да се користи. Класична Божиќна Декорација : лакот За Новогодишна елка е дизајниран со многу божиќни тематски елементи. Блескавиот Божиќен лак може да додаде празнична атмосфера и е погоден за украсување На божиќна забава или Новогодишна елка. Широко Користени : Овие Божиќни лакови може да се користат за украсување Божиќни венци, Новогодишни елки, влезни врати, прозорци, камини, ѕидови, пакување подароци, Божиќни забави, свадбени забави итн Големина : . Големина : постојат 7 стилови што можете да ги изберете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат