.

.

Бебе Момче Облека, Писмо Печати Долги Ракави Ромпер Бебе Облека За Момче

Бебе Момче Облека, Писмо Печати Долги Ракави Ромпер Бебе Облека За Момче

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

1 Преклопете затворање. Машинско Перење. ●Удобна Ткаенина●оваа облека за момчиња за бебиња е изработена од памучен материјал со одличен квалитет, кој е пријателски за кожата и мек, и е безопасен за здравјето на кожата на бебето. €Уникатен дизајн q облеката за бебиња е дизајнирана со личноста на животните со долги ракави, што одговара на копчињата за затворање на пелени за лесно менување пелени. Облечете го ќе го направи вашето бебе многу светло во текот на целиот ден. ●Погоден за многу места, облеката за паѓање бебе момче е погодна за игра на отворено, секојдневна секојдневна облека, забава, патување, спиење, фотографија за бебиња, ден на семејството и други прилики, го одржува уникатниот темперамент на момчето и го прави вашето бебе попривлечно. ●Најсоодветната големина€овие бебешки зимски алишта ви овозможуваат избор од различни големини. Имаме новороденче момче облека, бебе момче облека 0-3 месеци, бебе момче облека 3-6 месеци, 6-9 месец момче облека, 9-12 месец момче облека за да изберете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат