.

.

Бентобен iPhone 11 Pro Max Случаи, 2 во 1 Тенок Фит Тежок Хибриден Отпорен На Удари Мек Tpu Браник Хард КОМПЈУТЕР Заштитни Девојки Жени Момчиња Мажи Случај Покритие за iPhone 11 Pro

Бентобен iPhone 11 Pro Max Случаи, 2 во 1 Тенок Фит Тежок Хибриден Отпорен На Удари Мек Tpu Браник Хард КОМПЈУТЕР Заштитни Девојки

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

2 Во 1 Дизајн : тврд капак на КОМПЈУТЕР + мек внатрешен ТПУ, дајте му на вашиот телефон силна заштита Материјал отпорен на удари : Флексибилниот мек агол НА TPU го штити вашиот телефон од секаква гребнатинка од пад. Тенок и лесен дизајн, не додавајќи најголем дел на вашиот i Phone 11 Pro Max 6. Подигнати усни и усни на предниот раб за заштита на камерата и екранот од неочекувани гребнатини при секојдневна употреба. Акумулацијата на прашина исто така ќе биде минато. Безжично полнење компатибилен, едноставен и практичен, ќе уживате во овој солиден случај многу!. Убава и стилска виолетова / зелена телефонска кутија го прави вашиот i Phone 11 Pro Max 6,5 инчен привлечен и привлечен секојдневно. Прецизни Копчиња : Меки копчиња TPU, удобни и точни, така што секој клик може да добие јасна повратна информација. Цврсто вклопување и футрола за телефон погодна за џеб, лесна за носење со вас. Не е потребна алатка, едноставна за инсталирање и демонтирање. Компатибилен Модел На Телефон : Случај за i Phone 11 Pro Max 6. Материјал : КОМПЈУТЕР и ТПУ. 1x i Phone 11 Про Макс 6. Ве молиме запомнете : i Phone 11 Pro Max 6.5 " Телефонски Случај САМО, Телефон И Заштитник На Екранот не се вклучени. ●Компатибилен Модел На Телефон : оваа заштитна симпатична футрола за телефон е специјално дизајнирана за iphone 11 Pro Max 6,5 инчи 2019 објавена, Не е компатибилна со други модели на телефони. Поддржува безжично полнење и Не Е Вклучен Заштитник На Екранот. €Двојни Слоеви Силна Заштита : висококвалитетен премиум тврд компјутер заден капак и мекиот браник tpu обезбедуваат одлична заштита за вашиот i Phone 11 Pro Max 6.5" од удари, капки, удари, гребнатини или прашина. Чувајте го вашиот скапоцен i Phone безбеден и безбеден на дневна основа. ●Совршено Вклопување : го одржува вашиот i Phone безбеден и привлечен, се вклопува како ракавица, лесен за носење со вас ставајќи го точно во џебот и чантата. Симпатична и модерна длабоко виолетова заштитна цврста кутија му дава на вашиот iphone 11 Pro Max 6.5" телефон свеж и привлечен изглед, може да биде и убав подарок за вашето семејство и пријатели. ●Прецизни Исечоци : точните исечоци и одговорните копчиња за притискање го олеснуваат пристапот до сите порти, камери, звучници и микрофони и сите други функции на вашиот i Phone. Јасно можете да го почувствувате секој клик со копчињата што реагираат. Практичен и Практичен случај за вашата секојдневна употреба. ●Заштита на екранот и Камерата : Со Подигнати рабни усни и накоси, капакот на куќиштето на паметниот телефон нуди силна заштита за екранот и објективот на фотоапаратот на вашиот телефон кога е поставен со лицето надолу и во секојдневно носење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат