.

.

ЈИВ ДОМ Отоманска Со Складирање-Буле Кадифе Отоманска За Дневна Соба, Кадифено Складирање Отоманска За Детска Соба,Златна Османлиска Со Складирање, Суета Стол За С

ЈИВ ДОМ Отоманска Со Складирање-Буле Кадифе Отоманска За Дневна Соба, Кадифено Складирање Отоманска За Детска Соба,Златна Османлиска Со

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

●КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : ● Кадифениот Отоман со Складирање има 2 големини 15 "л х 15" В х 17 "Х (големо) 11,4" Л х 11,4 "В х 12,5" Ч (мало) пакувањето на гнездото е многу погодно за заштеда на простор кога не се користи ①ПРАКТИЧНО И РАЗНОВРСНО : } Кадифениот Османлиски е совршен додаток во вашата дневна соба, спална соба или детска соба! Спарете се со вашиот омилен кауч или стол за да бидат уште поудобни додека читате, гледате телевизија, играте игри, посетувате или дремете! Прекрасниот дизајн на кадифе додава луксузен изглед на вашиот дом додека обезбедува функционално парче мебел. Тоа е совршено решение за додавање дополнителни седишта за посета на гости. ®УДОБНО : ● столот за акцент дизајниран со луксузна и кадифена ткаенина погодна за кожата, исполнет со сунѓер со висока густина, што го прави овој отоманец многу удобен за седење. Гумена подлога против лизгање под основата за безбедност и заштита на подот. ●ДОПОЛНИТЕЛЕН СКРИЕН ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : } отоманското складирање обезбедува дополнителен простор за складирање за уредно организирање играчки, облека, перници или списанија. добро организирајте ја вашата дневна соба, спална соба и ходник, тајниот оддел ја одржува вашата приватност и додатоците за вашето домаќинство организирани и чисти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат