.

.

Кросли Мебел Крајбрежје Кујна Оставата, Чајната Кујна Кабинет-Потресени Бели

Кросли Мебел Крајбрежје Кујна Оставата, Чајната Кујна Кабинет-Потресени Бели

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Класичен дизајн со панели од табла со монистра Фурнир изградба. Два големи кабинети со прилагодливи полици. Длабока, лесна фиока за складирање на лизгање. Вистински метален хардвер. Снимајте го чувството на дом без напор на плажа со крајбрежната оставата, чајната кујна Од Мебелот Кросли. Изградена од фурнири, издржаната површина ги омекнува класичните линии и одговара на секој дом. Длабока фиока со лесно лизгање одделува два големи ормари со врати со магнетно затворање и прилагодливи полици внатре. Со вистински метален хардвер и детали со решетки, нередот во кујната може да се Чува Подалеку во една убава оставата, чајната кујна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат