.

.

Ноќни згради прилагодливи жени кои работат капачиња со копчиња Една големина одговара на сите, 2 пакувања

Ноќни згради прилагодливи жени кои работат капачиња со копчиња Една големина одговара на сите, 2 пакувања

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер  [Материјалот] Хируршката капа е правење на полиестер што може да се дише, што е лесен и удобно. Мекиот џемпер со третман на влага ќе ја апсорбира целата пот за да го задржи челото свежо и удобно, пријателски расположен за долгогодишна работа во текот на летото. А копчињата се пластични .  [Прилагодлива големина] Еластичната лента на задната страна ја прави нашата работна капа лесна за носење и одговара на која било форма на главата, работната капа нема да ве натера да чувствувате непријатност дури и да е затегната. Нема повеќе прекин на косата за време на долгите часови на работа .  [Дизајн со копче] Буфантните капи со копчето околу увото од страната на увото може да го врзува јажето на маската, да го оживее товарот на увото .  [Добро прилагодување] Унисекс големина, оваа капа на медицинска сестра има шапка од медицинска сестра има шапка од медицинска сестра има капа на медицинска сестра има капа од медицинска сестра има капа на медицинска сестра има капа од медицинска сестра Одлична еластична Bandagageon Backside and Design Design, можете едноставно да ја прилагодите затегнатоста за да се вклопи во различни форми на главата и типови на коса на мажи и жени .  [Бои] различни бои за да изберете со висококвалитетна техника за боење, не згаснувате.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат