.

.

Halford Women 2 парчиња облека поставува обични преголеми маици врвови за велосипедски шорцеви тренинг спортски тренер за дневнички комплети

Halford Women 2 парчиња облека поставува обични преголеми маици врвови за велосипедски шорцеви тренинг спортски тренер за дневнички

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на влечење. Само миење на рацете. Материјал : Облека со две парчиња за жени се изработени од висококвалитетна ткаенина, супер мека, пријателска за кожата, лесен и совршен за формата на вашето тело, тоа е совршен сет на маици што се натпреваруваат. Карактеристики : Краток ракав, преголема мета, шорцеви за велосипедисти на каросерии, должина на коленото, лабава фитинг, врат на екипажот, цврста боја, 2 парчиња облека за жени погодни за повеќето облици на телото, моден и обичен стил, прават да изгледате поладно. За големината : S/M/L/XL Ова 2 парчиња сетови за потти за жени со големина различни со, ве молиме проверете ја големината на моделот и изберете ја најпогодната пред да нарачате. Повод : сетови за пот за жени 2 парчиња погодни за секојдневно, секојдневно носење, џогирање, тренингот, дома, трчање, лизгање, пешачење, велосипедизам, активности на отворено, враќање на домашни средства, шопинг, улична облека и др.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат