.

.

Продавницата РОП | Пар од 2 ланци на гуми за врски 23x10x12, 24x9.5x12 за yamaha wolverine utv Quad

Продавницата РОП | Пар од 2 ланци на гуми за врски 23x10x12, 24x9.5x12 за yamaha wolverine utv Quad

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пар за замена на ROP Shop од 2 ланци на гуми за врски 23x10x12, 24x95x12 за Quadu на yamaha wolverine utv Quad. Спецификации - Надворешни врски 0,157 "(4мм), вкрстени линкови 0,178" (4,5мм). Број на вкрстени ланци : 19. Погледнете на сликата 2 за повеќе информации. Вклучува-(1) пар ланци со цинк-позлатени, 2-врски; Доаѓа како што е прикажано на првата слика. Гуми не се вклучени. Забележете : синџирите на гуми на сликата се претстава. Тие не се точните синџири на гуми што ќе ги добиете. Двојно проверете ја точната големина на гумата за да бидете сигурни дека овие ланци на гуми ќе одговараат правилно на вашата единица. Не купувајте само врз основа на модел. Само за гуми на тревата. Користете за снег Затоа, ги охрабруваме сите клиенти целосно да ги разгледаат информациите дадени во оваа листа пред купувањето. Ништо не е полошо од тоа да мора да вратите производ, верувајте ни . Ајде да работиме заедно за да го избегнеме ова! Ако не сте сигурни дали ова е точен производ за вашата единица, прашајте.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат