.

.

Нте Електроникс НТЕ2536 Нпн Силиконски Комплементарен Транзистор, Прекинувач Со Висока Струја, 110в, 40 Засилувач

Нте Електроникс НТЕ2536 Нпн Силиконски Комплементарен Транзистор, Прекинувач Со Висока Струја, 110в, 40 Засилувач

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Висок Капацитет На Струја Широк Асо Опсег. Низок Напон На Сатурација. Земја на потекло : Јапонија. Висок Капацитет На Струја. Широк Асо Опсег. Низок Напон На Сатурација. Земја на потекло : Јапонија. Нте Електроникс НТЕ2536 Нпн Силиконски Комплементарен Транзистор, Прекинувач Со Висока Струја, 110в, 40 Засилувач.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат