.

.

30 парчиња М3 х 20 мм 304 Нерѓосувачки Челик Ален Хексадецимален Штекер За Завртки Завртка ЗА Глава АБОТ

30 парчиња М3 х 20 мм 304 Нерѓосувачки Челик Ален Хексадецимален Штекер За Завртки Завртка ЗА Глава АБОТ

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Метерјал : 304 Нерѓосувачки Челик Тип На Возење : Хексадецимален Приклучок. Стил На Глава : Шестоаголна Глава На Копчето. Ве молиме проверете ја нашата продавница за друга големина, Ако има нешто што ви треба, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но тие не се сите наведени. Метерјал : 304 Нерѓосувачки Челик. Тип На Возење : Хексадецимален Приклучок. Стил На Глава : Шестоаголна Глава На Копчето. Ве молиме проверете ја нашата продавница за друга големина, Ако има нешто што ви треба, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но тие не се сите наведени. Метерјал : 304 Нерѓосувачки Челик.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат