.

.

ВАЛНУТА Преклоплива Гира Абдоминална Фитнес Клупа За Седење Прилагодлива Телесна Тренингот За Тежина Клупа За Склекови гира

ВАЛНУТА Преклоплива Гира Абдоминална Фитнес Клупа За Седење Прилагодлива Телесна Тренингот За Тежина Клупа За Склекови гира

DEN 910.40
Залиха
Достапно за нарачка

Изработен од материјал, што го прави издржлив, цврст и има долг работен век Компатибилен за ефикасни стомачни стомачни, абдоминална работа и вежбање на горниот дел од телото дома. Стапалата на оваа клупа се покриени со заштитни краеви за да ги заштитат вашите подови од оштетување и гребнатини. Може да се користи за разни тренинзи за сила, како што се стомачни, склекови, веслање и летање со гира, наклонето притискање на клупата итн. Прилагодлива висина на повеќе нивоа, преклоплива, мултифункционална клупа, многу погодна за домашна фитнес. Изработен од материјал, што го прави издржлив, цврст и има долг работен век. Компатибилен за ефикасни стомачни стомачни, абдоминална работа и вежбање на горниот дел од телото дома. Стапалата на оваа клупа се покриени со заштитни краеви за да ги заштитат вашите подови од оштетување и гребнатини. Може да се користи за разни тренинзи за сила, како што се стомачни, склекови, веслање и летање со гира, наклонето притискање на клупата итн. Прилагодлива висина на повеќе нивоа, преклоплива, мултифункционална клупа, многу погодна за домашна фитнес. Карактеристики : Изработени од материјал, што го прави издржлив, цврст и има долг работен век.Компатибилен за ефикасни стомачни стомачни, абдоминална работа и вежбање на горниот дел од телото дома.Стапалата на оваа клупа се покриени со заштитни краеви за да ги заштитат вашите подови од оштетување и гребнатини.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат