.

.

1/4 -20 х 3 1/2 Завртки За Превоз А307 ОДДЕЛЕНИЕ А ЦИНК ЦР+3, Целосно Навој, Големина: 1/4-20, Должина: 3-1/2, Глава: Круг, Погон: Надворешен Квадрат, Материјал: Челик, Финиш: Цинк

1/4 -20 х 3 1/2 Завртки За Превоз А307 ОДДЕЛЕНИЕ А ЦИНК ЦР+3, Целосно Навој, Големина: 1/4-20, Должина: 3-1/2, Глава: Круг, Погон: Надворешен

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Авион Фитинг И Снабдување Корпорација обезбедува сврзувачки елементи од 1946 година Се чувствуваат безбедно кога купување Од Авион!. Завртки за превоз, исто така наречени Завртки За Тренер или Завртки За Вратот Со Тркалезна Глава, од Поставување На Млаз имаат глава во облик на купола и квадратен врат. Завртките за превоз обично се користат за изградба на дрво како пристаништа, комплети за нишање, надворешни палуби заедно со други површини каде што е потребна мазна површина. Квадратното рамо под тркалезна глава овозможува завртката да се спротивстави на вртењето кога навртката е затегната. Сите завртки за превоз под 6 инчи се целосно навојни, должините над 6" секогаш имаат 6 инчи конец. Авион Фитинг И Снабдување Корпорацијата продава ЗАВРТКИ за ПРЕВОЗ од 1946 година. Доверба Во Авион за да ви испорача висококвалитетни сврзувачки елементи!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат