.

.

Тјлсс Летно Куче Ќебе Душек За Миленичиња Одгледувачница Кревет За Кученца Подлога За Ладење За Миленичиња Пренослив Душек За Гајба

Тјлсс Летно Куче Ќебе Душек За Миленичиња Одгледувачница Кревет За Кученца Подлога За Ладење За Миленичиња Пренослив Душек За Гајба

DEN 4088.80
Залиха
Достапно за нарачка

Имитација ленена ткаенина со перница одозгора и тенка памучна подлога внатре Удобно, меко и ладно на допир!. Кул ткаенината користи уникатен процес за брзо расфрлање на телесната топлина, забрзување на потењето, намалување на телесната температура и одржување на ткаенината ладна и удобна долго време. Факторот на ладење може да им даде на луѓето еден вид кожа. Во лето, дајте му на вашето домашно милениче ладен ноќен сон. Имитација ленена ткаенина со перница одозгора и тенка памучна подлога внатре. Удобно, меко и ладно на допир!. Кул ткаенината користи уникатен процес за брзо расфрлање на телесната топлина, забрзување на потењето, намалување на телесната температура и одржување на ткаенината ладна и удобна долго време. Факторот на ладење може да им даде на луѓето еден вид кожа. Во лето, дајте му на вашето домашно милениче ладен ноќен сон. Имитација ленена ткаенина со перница одозгора и тенка памучна подлога внатре.Удобно, меко и ладно на допир!Кул ткаенината користи уникатен процес за брзо расфрлање на телесната топлина, забрзување на потењето, намалување на телесната температура и одржување на ткаенината ладна и удобна долго време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат