.

.

Слатки Креации Кекс И Торта Поп 3-Ниво Дисплеј Стојат, Мултизираат, Бела

Слатки Креации Кекс И Торта Поп 3-Ниво Дисплеј Стојат, Мултизираат, Бела

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Држи до 42 колачи или 21 колач Вкупната висина на штандот е 10. 5" со највисока опција за кекси или 7" висока за опција за торта-поп. Може да се издвои и да се чува рамно. Еднократно и лесно се склопува. 4 парче сет вклучува : 2 основни опции и 3 нивоа. Држи до 42 колачи или 21 колач. Вкупната висина на штандот е 10. 5" со највисока опција за кекси или 7" висока за опција за торта-поп. Може да се издвои и да се чува рамно. Еднократно и лесно се склопува. 4 парче сет вклучува : 2 основни опции и 3 нивоа. Направете ги вашите примамливи третира централниот дел на секоја прослава со овој 3-ниво кекс и торта поп штанд. Вкупната висина на штандот е 10. 5 "и има дозвола од 3" помеѓу секое ниво. Најголемото ниво е со дијаметар од 12 инчи и содржи 20 пукања за колачи или 10 кекси. Нивото со средна големина е со дијаметар од 9 инчи и држи 14 пукања за торта или 7 кекси, а најмалото ниво е со дијаметар од 6 инчи и држи 8 пукања за торта или 4 кекси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат