.

.

Хипиве 5 Пакувања Држач За Дисплеј Со Акрилен Триаголник-Дисплеј Штафелај се залага За Геоди Фосилни Корали Од Минерален Агат, Проѕирен Пластичен Дисплеј означува

Хипиве 5 Пакувања Држач За Дисплеј Со Акрилен Триаголник-Дисплеј Штафелај се залага За Геоди Фосилни Корали Од Минерален Агат, Проѕирен

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Јасен Акрилен Материјал-Изработен од врвен акрилик, издржлив за употреба, мазен за допир Воопшто не ги забележувате трибините,јасната боја ви овозможува да се фокусирате исклучиво на прекрасно прикажување на вашите колекции. Повеќенаменска Употреба-Идеален За сите видови колекционерски предмети Како Што Се : Геоди карпи , Фосилни Корали, насликани карпи, минерали, парче агат,ремени за борење, брава за појас, стаклена уметност, чинија за керамика,мала кама, парчиња геоди, мали книги, чинии или мали чинии, мали уметнички дела и други мали предмети, одличен додаток за прикажување на вашата уникатна колекција. Уникатен Дизајн-дизајнот на триаголник со вбризгување го направи овој акрилен штафелај стои постабилен,нема потреба да се грижите дали може да се превртат, прикажувајќи ги вашите колекционерски предмети под совршен агол на гледање; Совршен подарок за сите видови љубители на колекционерски предмети. Широка Примена - може да се примени дома, канцеларија шоу соба,уметност класа, книга продавница, свадба,трговија шоу дисплеј,продавница прозорец,музеј,разни партии и бизниси каде што производите треба да бидат прикажани на јавноста. Пакет од 5-Големина( Lx Hx W) : 2.8"x 1",мала големина и мала тежина, лесен за складирање и носење; Пакетот вклучува 5 парчиња акрилни штафелајни штандови, доволно за вашата резервна или замена. Јасен Акрилен Материјал-Изработен од врвен акрилик, издржлив за употреба, мазен за допир .Воопшто не ги забележувате трибините,јасната боја ви овозможува да се фокусирате исклучиво на прекрасно прикажување на вашите колекции. Повеќенаменска Употреба-Идеален За сите видови колекционерски предмети Како Што Се : Геоди карпи , Фосилни Корали, насликани карпи, минерали, парче агат,ремени за борење, брава за појас, стаклена уметност, чинија за керамика,мала кама, парчиња геоди, мали книги, чинии или мали чинии, мали уметнички дела и други мали предмети, одличен додаток за прикажување на вашата уникатна колекција. Уникатен Дизајн-дизајнот на триаголник со вбризгување го направи овој акрилен штафелај стои постабилен,нема потреба да се грижите дали може да се превртат, прикажувајќи ги вашите колекционерски предмети под совршен агол на гледање; Совршен подарок за сите видови љубители на колекционерски предмети. Широка Примена - може да се примени дома, канцеларија шоу соба,уметност класа, книга продавница, свадба,трговија шоу дисплеј,продавница прозорец,музеј,разни партии и бизниси каде што производите треба да бидат прикажани на јавноста.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат