.

.

5д комплети за сликање на дијаманти за деца со дрвени рамки за скапоцени камења за уметности за деца на возраст од 6-8-10-12 дијамантски уметности и занаети со еднорог д

5д комплети за сликање на дијаманти за деца со дрвени рамки за скапоцени камења за уметности за деца на возраст од 6-8-10-12 дијамантски уметности

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Она што ќе го добиете : Овој комплет за уметност со дијаманти за деца е спакуван со убава кутија во боја Овој комплет вклучува : 7.87inches / 20cm*20 cm Canvas слика, 7,87*7.87inches / 20cm*20 см дрвена рамка, пенкало за вежбање со дијаманти, послужавник, восок и акрилен дијамантски пакувања. Вклучени се 23% повеќе дијаманти. Безбеден и стабилен материјал : Оваа дијамантска занаети се изработени од најздравиот материјал од смола, нетоксичен и без мирис, со светли бои, стабилни и не се лесни за кршење или избледување, погодни за деца, возрасни и почетници на уметност. Значење за занаетчиски дијаманти : Комплетите за уметност од скапоцен камен се пријатни и иновативни занаетчиски материјали за деца, одличен начин за вежбање на практична способност за деца, координација на рацете и очи, креативно изразување и самодоверба, натерајте ги да се в inубуваат во DIY и да останат настрана од електроника. Лесен за употреба : Секоја детска комплет за сликање со дијаманти има соодветен број за обележување на локацијата каде што го залепувате дијамантот, така што почетниците можат лесно да стават блескави скапоцени камења на налепницата и да уживаат во нивниот занает. Совршен избор за подароци за DIY : Бидејќи комплетите за дијамантски уметности за деца се симпатични и пенливи. Само-направените слики ќе бидат многу значајни подароци за Божиќ, Денот на благодарноста, Нова Година, роденденска забава, годишнина или други важни денови. Она што ќе го добиете : Овој комплет за уметност со дијаманти за деца е спакуван со убава кутија во боја. Овој комплет вклучува : 7.87inches / 20cm*20 cm Canvas слика, 7,87*7.87inches / 20cm*20 см дрвена рамка, пенкало за вежбање со дијаманти, послужавник, восок и акрилен дијамантски пакувања. Вклучени се 23% повеќе дијаманти. Безбеден и стабилен материјал : Оваа дијамантска занаети се изработени од најздравиот материјал од смола, нетоксичен и без мирис, со светли бои, стабилни и не се лесни за кршење или избледување, погодни за деца, возрасни и почетници на уметност. Значење за занаетчиски дијаманти : Комплетите за уметност од скапоцен камен се пријатни и иновативни занаетчиски материјали за деца, одличен начин за вежбање на практична способност за деца, координација на рацете и очи, креативно изразување и самодоверба, натерајте ги да се в inубуваат во DIY и да останат настрана од електроника. Лесен за употреба : Секоја детска комплет за сликање со дијаманти има соодветен број за обележување на локацијата каде што го залепувате дијамантот, така што почетниците можат лесно да стават блескави скапоцени камења на налепницата и да уживаат во нивниот занает.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат