.

.

Кониг хиперграм тркала метален јаглерод алуминиум

Кониг хиперграм тркала метален јаглерод алуминиум

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Кониг развива тркала со екстремно ниски стапки на дефекти, највисок квалитет и ги произведува сите нивни производи со најновата достапна технологија за производство Метален јаглерод. Хиперграм тркала. Хиперграмот се одликува со сплит дизајн со 6 збирки со двојни дупки на молња, дупчат во областа на PCD. Количината на завршувања и опции за големина го прават хиперграмот едно од нашите најпопуларни тековни тркала!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат