.

.

СОМЕН, КОРИТИМАТ НОВИСТИЧКИ СЕТ - Маска за спиење и функционален пијалок за спиење Оригинален вкус - 24 -пакет

СОМЕН, КОРИТИМАТ НОВИСТИЧКИ СЕТ - Маска за спиење и функционален пијалок за спиење Оригинален вкус - 24 -пакет

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сонот со спиење е пијалок за спиење што е дизајниран за да ви помогне да заспиете побрзо и да спиете подобро Доживејте го олеснувањето на стресот што доаѓа со познавање на одличен ноќен сон е на дофат. Сè што треба да направите е да пиете еден може 30 минути пред спиење. Нашата научно напредна формула е преполна со високо квалитетни состојки. Магнезиум и витамин Б6 Помогнете да бидете сигурни дека вашиот циклус на спиење работи непречено. Л-Теанин и ГАБА промовираат релаксација. Мелатонин скокнува на природниот процес на заспивање. Дополнително за пијалокот, земете добар ноќен сон со оваа сатенска маска за очи за спиење. Неговиот лесен дизајн не врши притисок врз очите за да можете да се опуштите и да се разбудите добро одморени подготвени да го заземат светот следниот ден. Маска за очи за спиење на затемнување е направена од сатенска ткаенина која е супер мека и многу дише. Се чувствува кадифен против лицето без иритација и се спротивставува на крцкање за удобно искуство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат