.

.

Сет за божиќни пижами за пита од кал

Сет за божиќни пижами за пита од кал

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

95% памук, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Свртете се надвор. Машинско миење ладно со слични бои. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. Подгответе се за забава за пижама во нашиот сет за пижами за Божиќ. Дво парчиња сет доаѓа со памучен спандекс со долги ракави на врвот и се прикажани со плоча за копчиња од дрво и шутли. Сетот за пижами доаѓа со панталони за координација. Комплетот има розова позадина со северен пол и графики што прават играчки уникатни за пита со кал. Ова е совршен сет на Пижама на Божиќ и може да се спари со нашата верзија за координативна девојка. Ако детето е помеѓу големини, препорачуваме да се издвоите. Во согласност со сите регулативи за безбедност на децата на CPSC, пижамите на децата треба да се вклопат. Подгответе се за забава за пижама во нашиот сет за пижами за Божиќ. Дво парчиња сет доаѓа со памучен спандекс со долги ракави на врвот и се прикажани со плоча за копчиња од дрво и шутли.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат