.

.

МРИЕР Џингдежен Керамички Ѓумбир Тегла Вазна Ѓумбир Тегли Декорација Храм Тегла Декоративни Тегли Дома Декор Мебел Порцелан Тегла Цвет Птици Дизајн

МРИЕР Џингдежен Керамички Ѓумбир Тегла Вазна Ѓумбир Тегли Декорација Храм Тегла Декоративни Тегли Дома Декор Мебел Порцелан Тегла Цвет Птици Дизајн

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

€ Ракотворби : Високо-оган порцелански храм ѓумбир тегла вазна со парична казна глазура заврши симболизира вечна убавина, чест, и мир Големина : Мал : 18, 5х35 см ( 7,3 х 13,8 инчи); Среден : 22х39 см ( 8,7 х 15,4 инчи); Голем : 25х47см ( 9,8 х 18,5 инчи). + Детали : устата на теглата е елегантна, уредна и фина изработка. ● Прекрасен Декор На Просторијата : нашите украсни тегли може да се користат како прекрасни централни парчиња за трпезариска маса или дури и свадбени центри за маси. ● Одлични Подароци : Прави совршен подарок за мама, подарок за невестински туш, подарок за роденден на сопругата и подарок за секоја друга посебна пригода. € Ракотворби : Високо-оган порцелански храм ѓумбир тегла вазна со парична казна глазура заврши симболизира вечна убавина, чест, и мир. Големина : Мал : 18, 5х35 см ( 7,3 х 13,8 инчи); Среден : 22х39 см ( 8,7 х 15,4 инчи); Голем : 25х47см ( 9,8 х 18,5 инчи). + Детали : устата на теглата е елегантна, уредна и фина изработка. ● Прекрасен Декор На Просторијата : нашите украсни тегли може да се користат како прекрасни централни парчиња за трпезариска маса или дури и свадбени центри за маси. ● Одлични Подароци : Прави совршен подарок за мама, подарок за невестински туш, подарок за роденден на сопругата и подарок за секоја друга посебна пригода.

Карактеристики на предлогот

【Name】New Chinese Ginger Jar with Flowers and Birds:
【Material】Ceramic:
【Color】White, Yellow, Green:
【Type】Desktop Decoration:
【SIZE】Small:
18.5x35 cm ( 7.3 x 13.8 inches); Medium
【Style】Modern & Simple:
【Occasion】Suitable for living room and bedroom:
�❤�【Package Includes】1 x Ginger Jar:
※ Note:
Due to different measurement methods, there will be an error of 1-2 cm. This is normal. Request forgiveness.
※ The surface is uneven and the coating is uneven. This is normal and will not affect the use.:
※ Because of the difference in light, camera equipment and monitor, please pay attention to slight chromatic aberration. :

Купувачи како што избираат