.

.

Miracase Магнетни Телефон Случај за iPhone 14 Случај за Iphone 13 Случај [Компатибилен Со Magsafe] Полно Тело Браник Случај Со Вграден [Анти-Отпечаток од Прст] 9H Калено Стакло Зашти?

Miracase Магнетни Телефон Случај за iPhone 14 Случај за Iphone 13 Случај [Компатибилен Со Magsafe] Полно Тело Браник Случај Со Вграден [Анти-Отпечаток

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

?[Подобрена Компатибилност Со Додатоци За Mag Safe] нашата телефонска кутија е специјално дизајнирана за i Phone 13/i Phone 14 61" и има вграден супер силен магнет кој обезбедува компатибилност со сите додатоци На Mag Safe како полначи, паричници, батерии и држачи за автомобили. Без разлика како се ротира или се ниша, вашиот телефон ќе остане безбедно прикачен. ?[Напреден Заштитник ЗА Екран Од Калено Стакло ПРОТИВ ОТПЕЧАТОЦИ ОД 9 ЧАСОТ] Нашиот iphone 13/14 6.1" телефонска кутија доаѓа со вграден заштитник за екран од калено стакло против отпечатоци кој е обложен со слој од нано хемиски материјали, што го прави високо хидрофобен, отпорен на масло и отпорен на отпечатоци. Лесно ја брише нечистотијата, трагите од прстите, дамките од масло и многу повеќе, додека ја одржува својата оригинална чувствителност на одговор и мазна површина. ?[360° Цврста Заштита На Целото Тело Со Пристанишна Прашина Брани] нашиот iphone 13/14 телефонски случај обезбедува целосна заштита на телото за вашиот i Phone 13/i Phone14, тестиран за да преживее капки и изработен од флексибилни tpu материјали. Неговата трислојна структура го апсорбира и отклонува ударот, додека ги блокира нечистотијата и прашината. Подигнатите усни околу камерата и екранот штитат од гребнатини, а капаците на пристаништето ја блокираат нечистотијата, прашината и влакната од навлегување во дигалки и пристаништа. ?[Лесна Инсталација Со Иновативен Дизајн На Предната И Задната Кутија] нашата футрола за телефон iphone 13/14 има иновативен дизајн на предната и задната кутија што изолира прашина во околината и овозможува паметно автоматско усогласување, ослободувајќи ги рацете од наоѓање на прецизната локација за да се примени заштитникот беспрекорно и без воздушни меури. Ве молиме погледнете го нашето видео за инсталација пред инсталацијата и започнете го целото склопување и расклопување од долниот десен агол. ?[Стилски Браник со Проѕирен Заден Панел] нашата футрола за телефон i Phone 13/14 е дизајнирана со стилски браник и проѕирен заден панел што ви овозможува да ја покажете вашата оригинална боја i Phone 13/i Phone 14 без да жртвувате никаква заштита. Вградениот заштитник на екранот додава дополнителен слој на одбрана од гребнатини, гребнатини, испакнатини и какви било други несреќи. ?[Подобрена Компатибилност Со Додатоци За Mag Safe] нашата телефонска кутија е специјално дизајнирана за i Phone 13/i Phone 14 6.1" и има вграден супер силен магнет кој обезбедува компатибилност со сите додатоци На Mag Safe како полначи, паричници, батерии и држачи за автомобили. Без разлика како се ротира или се ниша, вашиот телефон ќе остане безбедно прикачен. ?[Напреден Заштитник ЗА Екран Од Калено Стакло ПРОТИВ ОТПЕЧАТОЦИ ОД 9 ЧАСОТ] Нашиот iphone 13/14 6.1" телефонска кутија доаѓа со вграден заштитник за екран од калено стакло против отпечатоци кој е обложен со слој од нано хемиски материјали, што го прави високо хидрофобен, отпорен на масло и отпорен на отпечатоци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат