.

.

Х-ДРИ Единечна Кука 3 Дупки За Монтирање Закачалки За Марами Држачи За Приврзоци Бронзен тон 10 парчиња (Ганчо Инико 3 Агујерос Де Монтаје Абриго Буфанда Перчас Лавер

Х-ДРИ Единечна Кука 3 Дупки За Монтирање Закачалки За Марами Држачи За Приврзоци Бронзен тон 10 парчиња (Ганчо Инико 3 Агујерос

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тежина : 130гр; Содржина На Пакетот : 10 парчиња х Ѕидна Кука Име На Производот : Ѕид Кука; Материјал : Метал. Вкупна Големина : 22 х 30 х 38мм/0,9 "х 1,2" х 1,5 " (Л*В*Ч); Главна Боја : Бронзен тон. Дијаметар На Дупката за монтирање : 3,5 мм/0,14"; Растојание На Дупката За Монтирање : 12 х 10мм/0,5" х 0,4"(Л*В)(Дијаметро дел орифио де монтаје : 3,5 мм / 0,14''; Дистансија дел орифио де монтаје : 12 х 10мм / 0,5 'х 0,4' (Л * В). Броеви на куки : Единечна Кука; Ширина На Отворање На Куката : 19мм/0,7"(Нумерос де ганчо : ганчо едноставно; Анчо де ганчо : 19 мм / 0,7' '. Тежина : 130гр; Содржина На Пакетот : 10 парчиња х Ѕидна Кука. Име На Производот : Ѕид Кука; Материјал : Метал. Вкупна Големина : 22 х 30 х 38мм/0,9 "х 1,2" х 1,5 " (Л*В*Ч); Главна Боја : Бронзен тон. Дијаметар На Дупката за монтирање : 3,5 мм/0,14"; Растојание На Дупката За Монтирање : 12 х 10мм/0,5" х 0,4"(Л*В)(Дијаметро дел орифио де монтаје : 3,5 мм / 0,14''; Дистансија дел орифио де монтаје : 12 х 10мм / 0,5 'х 0,4' (Л * В). Броеви на куки : Единечна Кука; Ширина На Отворање На Куката : 19мм/0,7"(Нумерос де ганчо : ганчо едноставно; Анчо де ганчо : 19 мм / 0,7' '.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат