.

.

Loos &засилувач; Копродукции. 20-07 Замена Сечилото ЗА HC-16, HC - 20 &засилувач; HC-20B, Не Се Применуваат, Слој, Намалување, Сечење Агол, Флејта,

Loos &засилувач; Копродукции. 20-07 Замена Сечилото ЗА HC-16, HC - 20 &засилувач; HC-20B, Не Се Применуваат, Слој, Намалување, Сечење Агол,

DEN 5307.68
Залиха
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Алатки За Сечење Димензии На Пакетот : 5.Земја На Потекло : Јапонија. Количина На Пакетот : 1. Тип На Производ : Алатки За Сечење. Димензии На Пакетот : 5.Земја На Потекло : Јапонија. Количина На Пакетот : 1. Нивниот фокус е во кабел за авиони, жичано јаже, челичен кабел обложен со пластика, склопови на кабли и производи од жица од нерѓосувачки челик. има направено придонеси за организации во рамките на нивната заедница и индустрија. Произведени Во Јапонија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат