.

.

Пејачите на Jopwkuin Ги Следат Слушалките, Професионалниот Мек Приклучок За Professionalономски Дизајн И Мониторот За Стерео Слушалки За Репродукција Удобен За S3 Системот З

Пејачите на Jopwkuin Ги Следат Слушалките, Професионалниот Мек Приклучок За Professionalономски Дизајн И Мониторот За Стерео

DEN 1505.60
Залиха
Достапно за нарачка

ПРИКЛУЧОК и ИГРА : посветен слушалки погоден за безжичен систем за враќање на увото, приклучок и игра, универзален дизајн, лесен за употреба ВИСОКОКВАЛИТЕТНО СТЕРЕО : Носењето на оваа слушалка на мониторот може да ви обезбеди висококвалитетни звучни ефекти, презентирајќи стерео за намалување на бучавата. СТАНДАРДЕН ПРИКЛУЧОК : 3,5 мм конектор, погоден За S3 сингер бенд безжичен систем за враќање на увото на мониторот за слушалки, отпорен на приклучок. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен пвц материјал, висока јачина, не е лесен за оштетување и има долг работен век. ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН : оваа слушалка на мониторот е дизајнирана за долгорочно носење удобно, со заменски чепчиња за уши, погодни за повеќето луѓе. ПРИКЛУЧОК и ИГРА : посветен слушалки погоден за безжичен систем за враќање на увото, приклучок и игра, универзален дизајн, лесен за употреба. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО СТЕРЕО : Носењето на оваа слушалка на мониторот може да ви обезбеди висококвалитетни звучни ефекти, презентирајќи стерео за намалување на бучавата. СТАНДАРДЕН ПРИКЛУЧОК : 3,5 мм конектор, погоден За S3 сингер бенд безжичен систем за враќање на увото на мониторот за слушалки, отпорен на приклучок.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Earphone
Material:
PVC
Plug:
Approx. 3.5mm/0.1in
Resistance:
20 Ohms
Suitable for S3 Singer Band Wireless Earphone Monitor Ear Return System:
Package List:
1 x Earphone:
2 x Pairs of Ear Tips:

Купувачи како што избираат