.

.

Сатаната Коза 3 Пати Чадор За Патување Анти-УВ Ветроупорни Чадори Модерен Автоматски Отворен Чадор

Сатаната Коза 3 Пати Чадор За Патување Анти-УВ Ветроупорни Чадори Модерен Автоматски Отворен Чадор

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : полиестер Внатре има винил материјал, подобра заштита од УВ и ветер. Скелетот на ребрата строго го следи дизајнот на структурната механика, рамката е стабилна и е стабилна и отпорна на ветер. Нашите чадори се целосно автоматско отворање и затворање, што е многу погодно за употреба, само еден клик, мала големина, мала тежина и лесен за носење. Може да се вклопи во актовки, ранци, куфери итн. Со стилски изглед и разновидни светли бои за избор, овој чадор е идеален подарок за семејството, пријателите и колегите!. Нашата површина на чадорот е обработена со нанотехнологија, која ефикасно ја блокира инфилтрацијата на дождовницата.Ако имате какви било прашања во врска со нашите чадори за три пати, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат