.

.

50-80 должина 623-1146G 165-210 должина Висока јаглерод челик пила вежба сребрена плоштадска вежба за обработка на дрво

50-80 должина 623-1146G 165-210 должина Висока јаглерод челик пила вежба сребрена плоштадска вежба за обработка на дрво

DEN 1510.40
Залиха
Достапно за нарачка

Овој бит за вежбање е изработен од челик со добар квалитет, висока јачина, нераскинлива, издржлива Професионална вежба за вежбање, погоден за градежништво, инсталација, реновирање, индустрија за украсување, итн. Ви помагаат лесно да вежбате дупка на дрво. Со различни опции за да изберете да ги задоволите вашите потреби. Одличен додаток за смртност, длето и обработка на дрво. Овој бит за вежбање е изработен од челик со добар квалитет, висока јачина, нераскинлива, издржлива. Професионална вежба за вежбање, погоден за градежништво, инсталација, реновирање, индустрија за украсување, итн. Ви помагаат лесно да вежбате дупка на дрво. Со различни опции за да изберете да ги задоволите вашите потреби. Одличен додаток за смртност, длето и обработка на дрво. Карактеристики : Овој бит за вежбање е изработен од челик со добар квалитет, висока јачина, нераскинлив, издржлив. Професионална вежба за вежбање, погоден за градежништво, инсталација, реновирање, индустрија за украсување, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат