.

.

16gb GPS Мапа Микро Sd Картичка Навигација Северна Америка Сад Канада Мексико сад мапа За Андроид Офлајн Мапа ЗА Иго 2019 Година Визија

16gb GPS Мапа Микро Sd Картичка Навигација Северна Америка Сад Канада Мексико сад мапа За Андроид Офлајн Мапа ЗА Иго 2019 Година Визија

DEN 398.40
Залиха
Достапно за нарачка

СД картичка мапа навигација За Андроид ИГО Само За Андроид стерео автомобил радио, ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил радио Е андроид систем,. Оваа GPS карта SD картичка погодна За Северна Америка Сад Канада Мексико САД. Картата е 2019 или 2020 година (делумно оддалечената област е 2019 година), ве молиме бидете сигурни. Пакет : 1 парчиња СД картичка мапа За андроид систем автомобил радио. Ако картичката не е успешна, ве молиме контактирајте со нас за да побарате други инструкции.Некои автомобил радио можеби не е компатибилен. ГПС Мапа Микро Сд Картичка Навигација Северна Америка Сад Канада Мексико сад мапа За Андроид Офлајн Мапа ЗА ИГО 2019 Година ВЕЗИЈА НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА.како да го инсталирате?Пред Инсталацијата може Да бидат потребни некои поставки : Поставки - - - апликација - - - - - непознат извор (за да се овозможи инсталација на неелектронски апликации на пазарот), проверете! приклучете ја тф картичката Во андроид уредот "Менаџер На Датотеки - - - мемориска картичка", кликнете на "ИГО" - - -".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат