.

.

Американски Металкрафт ХМЦМ2 Зачукуваше Финиш 4 Мл. Нерѓосувачки Крем

Американски Металкрафт ХМЦМ2 Зачукуваше Финиш 4 Мл. Нерѓосувачки Крем

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

- 4 Мл Х 2-3/4 " Х- - Нема Рачка -. Со 70 години услуга, Американскиот Металкрафт не покажува знаци на забавување и со нетрпение очекува да остане компанија број еден во индустријата за производи фокусирани на трендови и уникатни производи и најдобри за услуги и задоволство на клиентите. x 2-3/4 " H, без рачка, со истурање, нерѓосувачки челик, Зачукувана Тежина На завршницата : 0,4375 Димензии : 2,75 (h) x 2 (w) x 1,95 (d) Капацитет= 4-5 Унци Материјал=Нерѓосувачки челик.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат