.

.

Руилогод Прибор За Јадење Храна Зеленчук Месо Тестенини Стапчиња За Јадење 10 Пара Боја На Дрво (ид: д21 249 98ф а3д 90ф

Руилогод Прибор За Јадење Храна Зеленчук Месо Тестенини Стапчиња За Јадење 10 Пара Боја На Дрво (ид: д21 249 98ф а3д 90ф

DEN 1136.00
Залиха
Достапно за нарачка

Совршен за ручек на училиште, пикник или други забавни активности на отворено Овие прибор се направени од дрво, издржливо и цврсто тело, површината е мазна и јасна. Доживејте го мекото и топло чувство на прибор за дрво. Лесен, лесен и удобен за носење. Одлично за забавни или секојдневни прибор за употреба. И можете како подарок да им дадете на вашето семејство и пријатели. Совршен за ручек на училиште, пикник или други забавни активности на отворено. Овие прибор се направени од дрво, издржливо и цврсто тело, површината е мазна и јасна. Доживејте го мекото и топло чувство на прибор за дрво. Лесен, лесен и удобен за носење. Одлично за забавни или секојдневни прибор за употреба. И можете како подарок да им дадете на вашето семејство и пријатели. Прибор За Јадење За Домаќинство Храна Растително Месо Тестенини Стапчиња За Јадење 10 Пара дрво конструкција во боја стапчињата за јадење се практични во времето на секојдневна употреба, погодни за домашна употреба, ниту може да се вадат при кампување, риболов, лов итн.Компактна големина, лесен, нетоксичен, заштита на животната средина, без загадување, прекрасен кујнски прибор за јадење.Стапчињата за јадење се пар мали заострени стапчиња со рамномерна должина, за кои веројатно се верува дека потекнуваат од античка Кина и се традиционални садови за јадење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат