.

.

Овој Прекрасен Антички Месинг Компас 3 Антички Месинг Џеб Компас-Спенсер Лондон 1905

Овој Прекрасен Антички Месинг Компас 3 Антички Месинг Џеб Компас-Спенсер Лондон 1905

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 3 инчи дијаметар / Тежина : 250 гм Материјал : Месинг И Стакло / Боја : Месинг Антички. Употреба : навигациска алатка, наутички подарок. Идеален за подарок намена, Колекционерски, Совршен подарок за Пензионирани Војници или морски ентузијаст. Произведени и Наведени Од Јаман Антички. Овој Прекрасен Антички Месинг Компас Е Направен од Цврст Месинг во сјајна завршница. Овој компас од 3 Инчи е многу автентичен и елеганција парче за декорација дома, канцеларија, биро, изложбен салон или каде било.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат