.

.

УСУКУЕ Метал Врата Нацрт Затворач Дното Глувци Печат Лента Бучава Блокатор, Алуминиум Глувчето Замав 2 В х 36 Л, Сребро

УСУКУЕ Метал Врата Нацрт Затворач Дното Глувци Печат Лента Бучава Блокатор, Алуминиум Глувчето Замав 2 В х 36 Л, Сребро

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

метално метење на вратата направено од алуминиумска легура Алуминиумската легура има добра цврстина и цврстина глодарите не можат да ја уништат. Гумената лента за запечатување има одлични перформанси на запечатување, што ја прави да застане под провевот на вратата и отпорна на временски услови. инсталирајте СО 3м лепило и завртки од нерѓосувачки челик. Големина на предметот : 36, 5х2 ,1 инч (Lx H). Препорачана употреба за Под Јазот на вратата < 1,5 инчи. Лепило Инсталирајте : ве Молиме проверете дали површината на вратата е мазна и не е оштетена. (Ве молиме запомнете да не ја отворате и затворате вратата премногу честа во рок од 24 часа по инсталацијата. Завртка инсталирајте кога вратите не се мазни. Лесно Поправете Ја Празнината За Да Престанете Со Нацртот : имате проблеми со провевот со вашите соби? Нашиот затка за нацрт на вратата ви помага лесно да се ослободите од провевот. Лесно е и брзо да се поправи јазот на вратата помага да се задржи собна температура. Правејќи ја вашата куќа поефикасна и зелена. Одговара За Повеќето Врати : Нашата лента за заптивка на вратата изработена од алуминиум и долга 36,5 инчи. Може да се исече за да одговара на повеќето големини на вратите. Тоа е може да покрие до 1,5 инчен јаз. Инсталирајте ЗА 3м VHB леплива подлога, ви овозможува да се држите до вратите од различни материјали. како дрво, метал, пластика итн. Поефикасно и Издржливо : 2 слоја гумени заптивки ја запираат бучавата и нацртаниот слој по слој, што може да обезбеди подобар ефект на блок. Силиконскиот материјал е флексибилен и издржлив, обезбедувајќи подолг работен век. Лесна И Брза Инсталација : прилагодливиот алуминиум е флексибилен за прилагодено вклопување. Само исечете на големина, а потоа излупете и залепете. Ве молиме запомнете да не ја отворате и затворате вратата премногу честа во рок од 24 часа по инсталацијата. Ние го гарантираме вашето добро искуство за купување : обезбедуваме 7х24 часа услуга за пошта на клиенти. Неупотребливи поради дефекти во производството, ве молиме испратете ни порака дека ќе испратиме нов производ бесплатно ПОБРЗО. Лесно Поправете Ја Празнината За Да Престанете Со Нацртот : имате проблеми со провевот со вашите соби? Нашиот затка за нацрт на вратата ви помага лесно да се ослободите од провевот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат