.

.

Безжична Мрежна Картичка WiFi Адаптер, NGFF M. 2 867Mbps BT4. 0 Двоен Опсег Безжична Нето Картичка Мини WiFi Картичка Модул За Нови X1/Јаглерод X250/X240/X240S/X230S /T440s/T440P/W540/T540/Y50-70

Безжична Мрежна Картичка WiFi Адаптер, NGFF M. 2 867Mbps BT4. 0 Двоен Опсег Безжична Нето Картичка Мини WiFi Картичка Модул За Нови X1/Јаглерод

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нгфф М 2 Безжична Нето Картичка - модулот за безжична мрежна картичка го користи стандардниот Интерфејс Ngff Клуч Е/А. Лаптоп Мрежна Картичка-модулот поддржува За Windows 7~10 и се користи само за Лаптопи На Lenovo Think Pad. Двојна Лента Безжична Мрежна Картичка - 2.4 GHz / 5 GHz пренос со голема брзина, што ви дава совршено искуство, трчање без заостанување. Модул За Мини Безжична Картичка-Мала големина, лесен за носење и складирање, удобен за употреба и со добри перформанси. Мрежна Адаптерска Картичка-со строга контрола на квалитетот и обезбедување на квалитет, висок безбедносен фактор, може да се користи со мир на умот. 2 Безжична Нето Картичка - модулот за безжична мрежна картичка го користи стандардниот Интерфејс Ngff Клуч Е/А. Лаптоп Мрежна Картичка-модулот поддржува За Windows 7~10 и се користи само за Лаптопи На Lenovo Think Pad. Двојна Лента Безжична Мрежна Картичка - 2.4 GHz / 5 GHz пренос со голема брзина, што ви дава совршено искуство, трчање без заостанување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат