.

.

Конфети Година 2024 Црвено - Малопродажен Пакет #7635 QS0

Конфети Година 2024 Црвено - Малопродажен Пакет 7635 QS0

DEN 95.84
Залиха
Достапно за нарачка

КЛИКНЕТЕ : "Посетете Ја Продавницата На Џими Џем" поврзете го врвот за да ја посетите нашата ПРОДАВНИЦА со над 500 Форми На Конфети, Бои потоа "Џими Џемс Конфети" - МОЖЕТЕ ДА ДОДАДЕТЕ Сопствен Талент, од Кое Било Име, Форма, Лого или Збор за да го прославите вашиот настан ! ОДЛИЧНО за : Родендени, Дипломи и Годишнини. ДОВОЛНО за : 1 до 2 Партиски Маси или 4 до 8 Покани. КОЛИЧИНА : Една Торбичка од 1/2 мл. ГОЛЕМИНА НА ОБЛИКОТ : 1" х 3/8 " (26мм х 10мм), ТЕЖИНА : . Кликнете на врската "Посетете Ја Продавницата Џими Џемс" во близина на Насловот На Производот на врвот на страницата, За Да Ја Посетите Нашата Продавница во која се наведени над 500 Форми и Бои На Конфети. Пронаоѓачот На Метални Конфети пред повеќе од 30 години во Лос Анџелес. Сите Наши Конфети ви се испраќаат БЕСПЛАТЕН ТОВАР ПРЕКУ USPS Прва Класа или Приоритетна Пошта. Малку нешто Во Врска Со Овој Стил На Џими Џемс Конфети. Ако сте родени, стапувате во брак, дипломирате или имате годишнина, тогаш фрлете конфети со датум од една година за да го прославите настанот. Колку парчиња конфети на Половина килограм? Големото непознато.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат